Velo orientēšanās karšu arhīvs http://velo.lof.lv/kartes/ Sveicināti Latvijas velo orientēšanās karšu arhīvā! Mon, 19 Sep 2016 21:22:41 +0300 DOMA 3.0.5 gfx/book.png My digital orienteering map archive http://velo.lof.lv/kartes/index.php Sunday 18 September 2016: Daugavpils 2016 MTBO http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=258 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br /><br /> Mon, 19 Sep 2016 21:22:41 +0300 Saturday 17 September 2016: Daugavpils MTBO Sprnts http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=257 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br /><br /> Mon, 19 Sep 2016 21:08:41 +0300 Sunday 19 June 2016: MTBO 3 Days http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=256 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Smiltene<br />Masss start Tue, 21 Jun 2016 23:54:30 +0300 Saturday 18 June 2016: MTBO 3 day http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=255 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Smiltene<br />middle Tue, 21 Jun 2016 23:44:42 +0300 Friday 17 June 2016: MTBO 3 day http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=254 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Smiltene<br />Sprint Tue, 21 Jun 2016 23:32:21 +0300 Sunday 22 May 2016: LIT Stafete 1.posms http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=253 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Kauņa, LT<br /> Tue, 24 May 2016 22:01:44 +0300 Saturday 21 May 2016: LIT Č Midle http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=252 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Kauņa, LT<br /> Tue, 24 May 2016 21:47:33 +0300 Saturday 16 April 2016: Ziemļu Divdiena http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=251 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Kadaga<br />Long Sun, 15 May 2016 23:31:48 +0300 Sunday 15 May 2016: MTBO Viļņa 3 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=250 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br /><br />Mass start Sun, 15 May 2016 23:28:09 +0300 Saturday 14 May 2016: MTBO Viļņa2 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=249 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br /><br />Long Sun, 15 May 2016 23:17:40 +0300 Friday 13 May 2016: MTBO Viļņa http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=248 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Viļņa<br />Sprint Sun, 15 May 2016 23:08:34 +0300 Thursday 14 April 2016: MTBO Jugla http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=246 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br /><br /> Thu, 14 Apr 2016 21:59:16 +0300 Friday 8 April 2016: Reljefs 2016 1.kārta http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Reinis&map=244 Reinis Nimanis<br />Category: Competition<br /><br /> Fri, 08 Apr 2016 09:09:14 +0300 Wednesday 6 April 2016: MTBO OGRE http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=243 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />OZK, OK Ogre, LV<br /> Wed, 06 Apr 2016 22:30:19 +0300 Sunday 17 January 2016: Pikni Forest http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=eduards&map=242 Eduards Rēns<br />Category: Treniņi<br />Pikni Forest, Es pats, Cyprus<br />Lakoniskā karte Mon, 18 Jan 2016 23:20:03 +0200 Saturday 7 November 2015: Lapsu rogainings 2015 velo 6h http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Ingr%C4%ABda+%C5%A0mite&map=241 Ingrīda Šmite<br />Category: Sacensības<br />Pārgauja, Latvija<br />Rogainings Sun, 08 Nov 2015 21:36:17 +0200 Tuesday 8 September 2015: Velomagnēts #11 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Oskars.Ozols&map=240 Oskars Ozols<br />Category: Sacensības<br />Mežaparks, Magnēts<br /> Wed, 09 Sep 2015 09:18:42 +0300 Thursday 27 August 2015: Velomagnēts #10 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Oskars.Ozols&map=239 Oskars Ozols<br />Category: Sacensības<br />Biķernieki, Magnēts<br /> Fri, 28 Aug 2015 09:23:50 +0300 Thursday 13 August 2015: Jablonec South http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=eduards&map=238 Eduards Rēns<br />Category: Treniņi<br />Bartluv Vrch, CZE<br /> Thu, 13 Aug 2015 21:58:34 +0300 Tuesday 11 August 2015: Velomagnēts #9 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Oskars.Ozols&map=237 Oskars Ozols<br />Category: Sacensības<br />Suži, Magnēts<br /> Wed, 12 Aug 2015 10:07:52 +0300 Thursday 30 July 2015: Velomagnēts #8 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Oskars.Ozols&map=236 Oskars Ozols<br />Category: Sacensības<br />Vālodzes, Magnēts<br /> Fri, 31 Jul 2015 12:28:56 +0300 Thursday 30 July 2015: Velomagnēts #8 Vālodzes http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=eduards&map=235 Eduards Rēns<br />Category: Sacensības<br />Ulbroka<br />Middle Thu, 30 Jul 2015 21:58:24 +0300 Sunday 19 July 2015: Bike Est MTBO http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=234 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Samerpalu, Ok Voru, Est<br />Long Mon, 27 Jul 2015 23:13:15 +0300 Saturday 18 July 2015: Bike Est MTBO 2 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=233 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Samerpalu, Ok Voru, Est<br />Midle Mon, 27 Jul 2015 23:06:04 +0300 Friday 17 July 2015: Bike Est MTBO http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=232 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Samerpalu, OK Viru, EST<br />Sprint Mon, 27 Jul 2015 23:00:23 +0300 Wednesday 15 July 2015: Velomagnēts #7 http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=Oskars.Ozols&map=231 Oskars Ozols<br />Category: Sacensības<br />Cielavas, Magnēts<br /> Thu, 16 Jul 2015 11:17:54 +0300 Wednesday 15 July 2015: Velomagnēts #7 Cielavas http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=eduards&map=230 Eduards Rēns<br />Category: Sacensības<br />Mārtiņš<br />Middle Wed, 15 Jul 2015 22:22:17 +0300 Sunday 5 July 2015: Kāpa MTBO sprints http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=229 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Amata, Kāpa, LV<br />MTBO Sprint Tue, 07 Jul 2015 19:57:00 +0300 Saturday 4 July 2015: Kāpa MTBO Long http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=aivis+zetmanis&map=228 Aivis Zetmanis<br />Category: Competition<br />Amata, Kāpa, LV<br />MTBO Long Tue, 07 Jul 2015 19:52:21 +0300 Saturday 4 July 2015: Latvijas čempionāts - garā distance http://velo.lof.lv/kartes/show_map.php?user=eduards&map=227 Eduards Rēns<br />Category: Sacensības<br />Amatciems, OK Kāpa, Edgars<br />Long Mon, 06 Jul 2015 19:19:07 +0300