RSS feed

Welcome to my digital orienteering map archive!

On this site I will publish maps, courses and route choices from orienteering events I have attended.

Velomagnēts #11 (08/09/2015)
Tuesday 8 September 2015
Mežaparks, Magnēts
Uz pirmo punktu braucu četras reizes. Idents nestrādāja, nācās nomainīt.
Velomagnēts #10 (27/08/2015)
Thursday 27 August 2015
Biķernieki, Magnēts
Velomagnēts #9 (11/08/2015)
Tuesday 11 August 2015
Suži, Magnēts
Velomagnēts #8 (30/07/2015)
Thursday 30 July 2015
Vālodzes, Magnēts
Velomagnēts #7 (15/07/2015)
Wednesday 15 July 2015
Cielavas, Magnēts
Velomagnēts #6 (30/06/2015)
Tuesday 30 June 2015
Kalngale - Jūgezers, Magnēts
Velomagnēts #5 (16/06/2015)
Tuesday 16 June 2015
Atari, Magnēts
Velomagnēts #4 (03/06/2015)
Wednesday 3 June 2015
Avotnieki, Magnēts
Pavisam neveiksmīgi KP35,36,37
Ogre Reljefs 4 (27/05/2015)
Wednesday 27 May 2015
Zilie kalni/Dubkalnu karjers, OK Ogre
KP47 un KP33 - tā iet, kad neskatās kartē un paļaujas uz to, ka "to vietu es zinu", "tur es esmu jau braucis" un tml.
Ogre Reljefs 3 (13/05/2015)
Wednesday 13 May 2015
Tome, karjers, OK Ogre
šoreiz salīdzinoši bieži sanāca izmantot klasisko orientēšanos KP52 jau sākumā nepareizi aizbraukts KP51 biju sevi iepro...
Velomagnēts #2 (07/05/2015)
Thursday 7 May 2015
Mucenieki, Magnēts
32-33 aizskrēju garām taciņai, lai varētu precīzāk piebraukt. Pie tam griežoties pa labi un braucot lejā uz 33 pārlidoju...
Purva bridējs - vidējā (03/05/2015)
Sunday 3 May 2015
Ogres Zilie kalni, OK Purva Bridējs, LV
Middle|Results
Velomagnēts #1 (23/04/2015)
Thursday 23 April 2015
Brekši
Ogre Reljefs 1 (08/04/2015)
Wednesday 8 April 2015
Kalnāji, Ogre OK
Kļūdaini paskatījos savilktās līnijas un vispirms apmeklēju KP34
Kurzemes Pavasaris 2.diena (05/04/2015)
Sunday 5 April 2015
Biksti, Saldus OK
Long|Results
Kurzemes Pavasaris 1.diena (04/04/2015)
Saturday 4 April 2015
Biksti, Saldus OK
Middle|Results
Ierīci attapos ieslēgt tikai braucot uz KP7